Špičkovou a kvalitní veterinární péči poskytne vašim mazlíčkům veterinární klinika Vethope

0
355

Pokud také patříte mezi majitele domácích mazlíčků, zajisté pro ně hledáte kvalitní a špičkovou veterinární péči. Tu poskytuje veterinární klinika Vethope. Na místní veterináře se můžete obrátit o pomoc s prevencí a léčbou malých domácích zvířat – psů, koček a dalších drobných savců. Na tato zvířata se Vethope zaměřuje.

Co můžete na veterinární klinice Vethope očekávat?

Vzhledem k tomu, že sami veterináři z Vethope chovají domácí mazlíčky, mají s nimi osobní zkušenosti. Díky tomu rozumějí vztahům mezi zvířaty a jejich majiteli. Náplní práce veterinářů je každodenní aplikace inovativních, šetrných a efektivních preventivních i léčebných veterinárních postupů. Díky nim zajišťují dlouhodobě vašim domácím mazlíčkům dobrou kondici, ulevují od bolesti a zlepšují jejich náladu. Cílem činnosti veterinářů je naděje na zlepšení a prodloužení života vašich čtyřnohých členů rodiny.

Klinika disponuje potřebnou výbavou pro preventivní i léčebnou péči. Základ představuje dobře vybavená ordinace, kde se provádějí běžné prohlídky, vakcinace nebo drobné zákroky. Pro závažnější vyšetření nebo zákroky je určený moderně vybavený operační sál. Tady se provádí třeba kastrace psa nebo kastrace králíka. Operační zákroky provádějí veterináři v šetrné inhalační anestezii SAFETY+. Pro pooperační péči jsou vyčleněné speciální prostory, kde je pacientům věnována potřebná péče vedoucí k jejich brzkému uzdravení.

Samozřejmostí je i vybavená biochemická a hematologická laboratoř, díky které mají veterináři výsledky k dispozici během krátké chvíle. Součástí zdravotní péče je také preventivní i následná péče o chrup. Pokud mají psi či kočky zanedbaný chrup, hrozí jim ztráta zubů, různé druhy zánětlivých onemocnění a chronických infekcí. Velmi důležitá je prevence. Do té patří i péče o zubní kámen u psa. Ten můžete nechat svému miláčkovi na klinice odstranit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here