Darujte na svátek, narozeniny či Vánoce investiční mince se zvířaty

0
820

Přemýšlíte nad dárkem k svátku, narozeninám či Vánocům pro milovníka zvířat? Chcete-li, aby byl dárek skutečně hodnotný, přitom měl nápad, darujte investiční zlato s vyobrazením některého ze zvířat.

Investiční zlato je skvělým dárkem pro všechny možné příležitosti, ať už jde o svátek, narozeniny, Vánoce nebo nějaké výročí. Nemějte strach, nejde jen o dárky pro horních deset tisíc. Nejlevnější zlaté mince se dají pořídit zhruba od 1500 Kč, ty stříbrné jsou ještě levnější. Ty však nejsou tolik populární a doporučované, protože stříbro na rozdíl od zlata není osvobozeno od DPH, takže na něm přeplácíte o tuto daň.

Vynikající jsou mince se znameními zvěrokruhu

Pro kohokoliv a k jakékoliv příležitosti jsou skvělou volbou například mince, jež mají vyobrazené znamení zvěrokruhu. I tato znamení jsou přece zvířaty. Vzpomeňte si tedy, v jakém období má narozeniny člověk, kterého se chystáte obdarovat, a vyberte správnou minci.

Zvířecí mince z celého světa

Ať už hledáte dárky pro muže nebo pro ženy, mezi mincemi vždycky najdete tu vhodnou. Jmenujme pár konkrétních příkladů za všechny:

  • Panda: Mince Panda vydává Čínská lidová republika, razí se od roku 1982 a vzor se každoročně mění. Mince se vydávají v různé hmotnosti, takže si snadno vyberete podle toho, kolik peněz se chystáte investovat.
  • Americký orel: Tato mince pochází pochopitelně z USA, razí se od roku 1986 ve čtyřech velikostech. Vyrábí se ze zlata vytěženého výhradně na území USA. Orel působí majestátně, co takhle jím odměnit někoho, kdo právě získal vysokoškolský titul?
  • Klokan: Mince s klokanem pochází z Austrálie, razí se v pěti velikostech. Pěkným dárkem může být například k výročí svatby pro pár, jenž čeká děťátko. Klokan s mláďátkem v kapse je dobrou metaforou.

Výběr je pochopitelně bohatý a nemusíte se omezovat pouze na zvířata. K svátku se hodí například mince s vyobrazením jména. Obdarovaný s ní může naložit dle svých představ. Buď si ji vystaví, nebo rovnou smění za peníze a pořídí si, po čem jeho srdce touží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here