Jaká jsou nejlepší krmiva pro vaše mazlíčky?

0
866

Jak správně krmit zvířata? Páníčci si raději sami něco odepřou a spíš dopřejí svým domácím mazlíčkům. Ne vždy je ovšem dobré podávat zvířeti lidskou stravu. Krmiva pro zvířata jsou vyvážená, plná vitamínů a podávají se i vzhledem k věku či zdravotní kondici zvířete. Jak jsou na tom krmiva pro kočky?

Granule pro psy a kočky

Kde kupujete krmiva pro zvířata? Obchod s potravou pro domácí mazlíčky by měl mít nějaký vztah k této sféře a znalosti o daném oboru. Například krmiva po zvířata Tachov mají již dlouholeté zkušenosti s krmivy pro domácí mazlíčky. Na jejich e-shopu najdete velký výběr značek pro psy, kočky i koně. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poradí s výběrem krmiva pro daného mazlíčka, protože již mají své zkušenosti a nadále je rozvíjí s ohledem na velkou sortu zákazníků, z nichž každý řeší věk, kondici i jeho mlsný jazýček svého zvířecího parťáka. Že obchod 4PES.CZ má opravdu kladný vztah ke zvířatům, dokazuje i skutečnost podpory Útulku u Šmudliny.

Kočičí granule Whiskas a Sanabelle

Zvířata potřebují krmiva dle jejich kondice. Štěňata potřebují jiné složení, než jaké mají granule pro dospělé psy. V sortimentu e-shopu naleznete proto ta nejkvalitnější krmiva. Od známých, jako jsou kočičí granule Whiskas, po méně známé, ale osvědčené granule pro kočky Sanabelle. Právě u kočiček se zastavíme. Tito přítulní tvorečkové potřebují vyváženou stravu plnou vitamínů a živin. Jenže porci optimální denní dávky nenajdete pouze v mase. Museli byste kočičkám jídlo složitě připravovat. Jednodušší je proto koupit granule pro kočky již na míru připravené a nemusíte pak zvíře dokrmovat čerstvým masem a dalšími vitamíny. To samé platí i pro kastrované kočky, které by měly mít již jinou stravu. Proč? Jistě jste si všimli, že se zvíře po kastraci trochu změnilo, netýká se to jen psychiky, ale i fyzického stavu. V obojím případě je třeba dodat tělu potřebné živiny, aby prospívalo. Granule pro kastrované kočky představují optimální krmivo, po kterém bude zvířátko spokojené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here