Pořiďte si prodejní stánek a prodávejte ve vlastním

0
902

Pořídit si vlastní prodejní stánek dnes není žádný problém. A nebojte se, že k němu budete potřebovat náklaďák na převážení. To rozhodně ne.

Prodáváte či propagujete svoje služby živě na některých akcích? Určitě se vám bude hodit skládací stánek. Řada podnikatelů, ale i soukromníků, kteří si přivydělávají třeba prodejem na řemeslných či farmářských trzích, přestala spoléhat na pronajaté stánky. Vlastní stánek je lepší. Lze si jej pořídit v brandové barvě, ale i potisknout vlastní propagací.

Se skládacím stanem získáte skvělé zázemí

Kvalitní nůžkové stany vám dnes nabídnou zázemí pro občasný i pravidelný prodej. Mají výhodu jednoduchého postavení a současně opětovného složení. Nepotřebujete montéra, dokonce ani ruce navíc. Zvládnete to hravě za pár minut v jedné osobě. Stany jsou navíc po složení lehké a skladné. Což je další výhoda. Nemusíte si pořizovat speciální velké auto ani přívěs k tomu, abyste stan kamkoliv odvezli. Prodejní stánek je přitom velice stabilní, a i kdyby se například při extrémním poryvu větru na něm něco poškodilo, firma MUTTON, která tyto stánky prodává, vám je schopna obratem dodat náhradní díly.

Univerzálně použitelné skládací stánky

Reklamní stánek je univerzálním v mnoha ohledech. Především si máte možnost volit jeho velikost od rozměru 2×2 m až po 6×3 m. To však pořád není vše. Stánky se dají navzájem spojovat, takže velikost je ještě variabilní, stejně jako půdorys. Též je na vás, jestli se rozhodnete použít boční látkové stěny stánku, nebo ne.

Stánek má skutečně široké možnosti použití – nejen pro prodej a propagaci, ale i v soukromí. Když s ním zrovna nepodnikáte, perfektně se uplatní na vaší zahradě jako přístřešek proti slunci, pro venkovní home office, hodí se vzít s sebou na dovolenou a uspořádáte pod ním i rodinnou party.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here