Zdravé pochoutky pro vaši kočku

0
1087

Ne všechno, co vaší kočičce nebo kocourkovi chutná, je pro ně současně i zdravé. Spousta majitelů dopřává svým mazlíčkům různé laskominy ať už jako odměnu nebo jen jako zpestření každodenního krmiva. Problém většinou nastává, pokud se jedná o laskominy, které nejsou určené pro zvířata. Zvláště se to týká laskomin z lidského talíře v podobě právě usmaženého řízku či smetanové omáčky.

Proto výrobce superprémiové řady krmiv Brit přišel na trh s pochoutkami, které kočkám nejen velmi chutnají, ale také prospívají jejich zdraví. Pochoutky z produktové řady Let´s Bite! pro kočky jsou vyrobeny z masa nevyšší kvality, a proto si také zachovávají své původní masové aroma, kterému žádná kočka neodolá.

Výhody pochoutek Let´s Bite! spočívají v jejich přirozeném obsahu nenasycených omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které mají příznivý vliv nejen na zdravou pokožku a lesklou srst, ale i na celkovou vnitřní harmonii organismu. Stejně jako si zachovávají své přirozené masové aroma, uchovávají v sobě i po přípravě spoustu minerálů a vitamínů, ze kterých můžeme namátkou jmenovat vápník, který je důležitý pro silné a neporušené zuby. Aby si pochoutky Let´s Bite zachovaly všechny uvedené výhody, jsou baleny ve znovu uzavíratelných obalech. Proto je můžete podávat v malých dávkách a  nemusíte se bát, že vám na vzduchu zvětrají, popřípadě ztvrdnou.

A jelikož kočky patří mezi opravdové zvířecí gurmány, sestavil Brit pochoutky Let´s Bite! pro kočky i z kuřecího a rybího masa.  Své kočce tak můžete nabídnout například pochoutku z kuřecích jater, kuřecího masa, tuňáka nebo mořských plodů. Při podávání pochoutek Let´s Bite! víte, že svému kočičímu miláčkovi dopřáváte nejen laskominu, ale myslíte také na jeho zdraví.