Novinka pro kočičí gurmány

0
1526

Každá kočka je svým stylem labužník a oproti většině psů ocení kvalitu svého jídla. Také jsou velmi citlivé na obsah masa v krmivu a nelze je ošidit přírodními bílkovinami. Na trh přichází novinka od české firmy Brit v podobě masových kapsiček s 95% podílem masa Brit Care Cat Pouches, která je vyrobena z masa určeného pro lidskou spotřebu.

Pro výrobu krmiv Brit Care jsou použity pouze kvalitní přírodní suroviny, které nejen že napomáhají předcházení nemocem, ale jsou také vysoce stravitelné. Vybrané suroviny navíc nezatěžují organismus, a tím předcházejí vzniku potravních intolerancí. Každá kapsička je složena z 95% masa ve vlastní šťávě, což každá kočka velmi ocení.

Vybírat si můžete z několika netradičních a zajímavých příchutí. V nabídce tak jsou kombinace jako kuře se sýrem, pražma, tuňák pro dospělé kočky. Brit Care kapsičky jsou také vhodné pro výživu nejmladších kočičích kategorií a to v příchuti kuře s kachnou.

Pokud vaše kočka miluje masové kapsičky, rozhodně stojí za to vyzkoušet českou novinku. Sami uvidíte, že vaší kočce zachutnají. Jelikož jsou kočky pověstné nejen vytříbeným jazýčkem, ale také mají rády změny v jídelníčku, určitě nové příchutě přivítají. A vy jako majitelé budete mít jistotu, že své kočce dopřáváte vysoce kvalitní krmivo vyráběné z masa určeného pro lidský konzum plné vysoce stravitelných surovin, které bude prospívat její srsti, zažívacímu aparátu a skvělé fyzické kondici.