Fotopast zajistí dokonalé sledování zvěře, ale i ochranu majetku

0
1440

Už jste někdy slyšeli o fotopasti a tom, jak skvěle funguje? Předurčeny jsou k tomu, aby pomáhaly myslivcům monitorovat terén, získávají informace o tom, v kolik chodí zvířata ke krmelci a napomohou lepšímu krmení, zjistíte díky ní, jaká zvířata se pohybují v okolí vašeho domu nebo v blízkém lese.

Co je to fotopast?

Když se řekne fotopast, každý si představí něco jiného. O co vlastně konkrétně jde? Co je to? Jde o automatické digitální zařízení, které funguje během dne i noci. Má schopnost zaznamenávat statické snímky, tedy fotografie, popřípadě videa. Spouští se pomocí PIR čidla a to ve chvíli, kdy zaznamenává pohyb. Nemusíte se však bát, že by zaznamenali pohyb větru nebo třeba trávy. Toto čidlo reaguje na pohyb člověka nebo zvířete, tedy na tepelný pohyb.

Čidlo pracuje na základě teplotních změn. Všechny záznamy se ukládají na SD kartu, která je součástí fotopasti. Ty novější kousky již umí odesílat fotografie na mobilní telefon nebo e-mail jako MMS. Díky nim tak budete mít o všem přehled a pořídíte-li si novější model, pak budete informovaní takřka ihned. Chcete si pořídit fotopasti? Pak určitě přemýšlíte jaké vybrat. My doporučujeme fotopasti Bunaty!

Proč právě Bunaty?

Mohli bychom odpovědět a proč ne, ale přinášíme vám několik skvělých výhod, které získáte s pořízením těchto fotopastí. Mají skvělé maskování, díky čemuž si jí zloději či kdokoliv další nevšimne. Navíc jsou také velmi dobře zpracované, mají skvělou izolaci, která je odolná proti nepříznivým vlivům počasí. Fotopast Bunaty skvělou kvalitu nočních fotografií, takže se nemusíte bát, že fotky v noci nebudou čitelné.

Displej LCD je dostatečně velký a umístěn v přední části fotopasti. Navíc laser není nijak čitelný, takže vás nebude rušit ani nepříjemné červené světlo. Vypnutí a zapnutí fotopasti je jednoduché, stačí jen zmáčknout OFF nebo ON ve spodní části a je hotovo! Pořiďte si jí i vy!