Nadstandardní vybavení veteriny nabízí plzeňská Veterina Kleisslova

0
1587

Zajímá vás dobrá veterinární klinika Plzeň? Perfektní vybavení i služby veterinární pohotovosti nabízí Veterina Kleisslova na plzeňském Severním Předměstí.

Podle čeho se pozná dobrá veterinární ordinace? Milý přístup veterináře vždy nestačí. Na veterinu si totiž nechodíme jenom pro očkování proti vzteklině. Takže skutečně dobrá veterina se pozná podle skvělého vybavení, díky kterému je možné provádět veškeré zákroky na místě, bez nutnosti se zvířetem absolvovat návštěvy jiných specializovaných veterinárních klinik. Veterina Kleissova je vybavena špičkovou technikou pro diagnostiku, moderními přístroji pro podporu rekonvalescence i dalším špičkovým vybavením.

Na klinice vám přímo udělají dokonce i rozbor krve

Na hematologické ani biochemické vyšetření tak zdlouhavě nečekáte. Díky špičkovým analyzátorům PROCYTE, CATALYST, SNAP SHOT READER se výsledky vyšetření dozvíte během 15 minut. Samozřejmostí ve vybavení je též RTG přístroj i přenosný rentgen s přímou digitalizací.

Mnohé při návštěvě Veteriny Kleissova překvapí, jak až komplexní může péče o zvířata být. Dermatologičtí pacienti mají například možnost využívat vanu s vířivkou pro aplikaci léčebných koupelí. K dispozici je magnetoterapie, laser, elektroakupunktura a další veterinární vybavení.

TIP: Další podrobnosti o klinice a jejím vybavení najdete na webových stránkách www.veterinakleisslova.cz. Klinika má pět veterinárních lékařů a pět veterinárních asistentek. Všichni jsou erudovaní odborníci na veterinární problematiku, kteří milují svoji práci i své zvířecí pacienty.

Hledáte „pohotovost veterina Plzeň“?

Opět jste správně. Na Veterině Kleissova vás neodmítnou ani mimo běžné ordinační hodiny. Od pondělí do pátku je pohotovost v provozu od 18:00 do 22:00. V sobotu od 8:00 do 15:00 a v neděli od 14:00 do 22:00.Pokud tedy řešíte akutní událost, jakou je komplikovaný porod, problémy s vyprazdňováním, intoxikaci, náhlou apatii a neochotu k pohybu, kolapsové stavy, špatné dýchání, záchvaty, zvracení, zlomeniny, krvácení, akutní průjem či úrazy, v plzeňské ordinaci vás ošetří i v rámci pohotovosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here