Udělejte o Vánocích radost i svému čtyřnohému kamarádovi!

0
4000

Z vánočních dárků se nemusí těšit jen lidé. Sdílíte-li domácnost s nějakým domácím mazlíčkem, obdarujte i jeho!

Víte, co je hitem letošních Vánoc v New Yorku? Vánoční dárky pro pejsky. A co nejvíce letí? Značkové oblečky. A když myslíme značkové, máme na mysli značky, jako jsou Louis Vuitton, Gucci a Prada. Za takový obleček páníčkové neváhají zaplatit i několik tisíc dolarů. My ale nejsme v USA (v tomto případě bohudík) a dárky pro naše chlupaté kamarády nás tak nemusí hned zruinovat.

Z dárků pro mazlíčky vedou pamlsky, hračky a pelíšky

V našich zeměpisných končinách dárkům pro zvířátka dominují pamlsky, hračky a pelíšky. Takové dárky totiž naši mazlíci skutečně využijí. My pro vás dokonce máme tip na dárek, ze kterého budou přímo u vytržení, tedy přinejmenším jej nebudou chtít opustit. Jedná se totiž o hand made pelíšky pro psy a kočky.

Neobyčejné pelíšky pro pejsky i kočičky

Pelíšky, které bychom vám rádi představili, nejsou jen tak obyčejnými pelíšky. Jedná se o unikátní pelíšky ze zakázkové výroby značky Petee vyrobené v Evropské unii pro tuto značku. Z těch nejkvalitnějších materiálů a s maximální pozorností na funkčnost i detail. Všechny rohy jsou například ručně šity a drží svůj tvar i po vyprání. Pelíšky ovšem disponují i snadno odnímatelným polštářem, což jejich údržbu celkově usnadňuje. Menší nečistoty odstraníte navlhčeným hadříkem a ty větší přímo v pračce.

Pelíšek dominantou místnosti

Pelíšek je nejenom kvalitní, měkoučký, teploučký, ale také na první pohled zaujme. Dokonce si troufáme tvrdit, že se stane dominantou celé místnosti, v níž váš mazlík relaxuje. Zvolit můžete pelíšek jednobarevný, nebo naopak pestrobarevný se širokou paletou barev a vzorů včetně těch atypických. Na těch designeři mimochodem neustále pracují a vymýšlejí nové a nové. A vůbec se nebrání tvorbě designu na zakázku. Naopak, každý nový vzor je pro ně výzvou.

Každý pelíšek je fyzicky kontrolován

Každý kus, na který je mimochodem poskytována pětiletá záruka, je navíc fyzicky kontrolován, což zaručuje, že k vám coby cílovému zákazníkovi se dostane bezchybný výrobek. V kterém si váš chlupáč bude opravdu lebedit. Možná se pak budete potýkat s problémem dostat ho z pelíšku ven. Vy ale určitě na něco prijdete. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here