Zdravá odměna vašeho psa

0
1187

Proto Brit vytvořil unikátní pochoutky Let´s Bite!, které pejskům nejen skvěle chutnají, ale také prospívají jejich zdraví. Pochoutky z produktové řady Let´s Bite! pro psy jsou vyrobeny z masa nevyšší kvality, a proto po otevření sáčku ucítíte parádní masové aroma, kterému žádný pes neodolá. Na výběr máte z několika druhů příchutí a tvarů pochoutek z kuřecího, kachního masa nebo dokonce z mořských plodů.  Pochoutky jsou vhodné i pro pejsky, kteří mají alergii na určitý druh masa.

Kromě prospěšných minerálů a vitamínů, které pomáhá zachovávat chytrý, znovu uzavíratelný obal, jsou pamlsky Let´s Bite! přirozeným zdrojem nenasycených omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které mají pozitivní vliv nejen na hustou a lesklou srst, ale také na pokožku, nervový systém či rozmnožovací soustavu. Produktová řada Let´s Bite! myslí i na zdravé zuby vašeho psa. Skoro každý druhý pes má problémy se zubním kamenem, proto je dobré o zuby psa pečovat preventivně a pravidelně. Pamlsek Let´s Bite! Dental Care je přímo určený pro boj se zubním plakem a zápachem z dutiny ústní. Po každém jídle tak můžete svému čtyřnohému příteli dopřát zdravou a chutnou pochoutku.

Výrobce Brit samozřejmě myslí i na výcvik štěňat, který je nejjednodušší právě s pamlsky. Proto vyvinul pro výcvik štěňat určené dobroty, díky kterým se učení novým věcem stane příjemnou činností, a vy budete mí jistotu, že svému novému členu dopřáváte jen to nejlepší a nejzdravější.

Proč tedy nedopřát svému mazlíčkovi něco zdravého a předejít tak problémům se zažíváním, obezitě nebo jiným zdravotním problémům? Nejvhodnější jsou kvalitní a vyvážené pamlsky, které pes ocení spíš než kořeněné nebo sladké potraviny od našeho stolu. V případě pamlsků Let´s Bite! platí, že chutné je současně i zdravé.  Vyzkoušejte i vy produkty z řady Let´s Bite! a sami uvidíte, že po zašustění sáčku váš pes rychle přiběhne.