Pelíšky

0
1845

Chováte psa v bytě nebo venku? V každém prostředí si váš pejsek zaslouží, aby měl pohodlný pelíšek. Důvodů, proč pořídit pejskovi pelíšek, existuje hned několik. Psi tráví na svém místě v leže nebo v sedě většinu dne. Pelíšek proto musí být pohodlný, aby si na něm váš pejsek odpočinul. Ani vy si neodpočinete na tvrdém gauči. Stejné je to i u psů.

Kde psi tráví nejvíce svého času?

Psi tráví většinu svého času v pelíšku. Pes je v pelíšku večer při spaní, během vašeho pobytu v práci, nebo i během vašeho společného pobytu doma. Někdy se může stát, že je váš pes na jednom místě extrémně dlouho. Většinou to bývá tehdy, když jste velmi zaneprázdnění. V takovém případě je nutné zajistit pejskovi náhradní venčení, dostatek potravy, vody, ale také i zábavu a kvalitní odpočinek. Vaši nepřítomnost mu poté musíte náležitě nahradit. Pes musí mít takový pelíšek pro psa, kde se bude cítit pohodlně i při častém pobytu.

Pelíšky pro malé i velké psy

Pelíšky se dělí na dvě základní skupiny: pelíšky pro malé psy a pelíšky pro velké psy. Látkové pelíšky pro malé psy jsou charakteristické svojí měkkostí, hebkostí a poddajností. Pro hodné psy, kteří neničí nábytek jsou vhodné pelíšky z hřejivého peršanu nebo plyše. Pokud však máte malého či velkého čertíka, který by příliš měkký pelíšek rozkousal, tak mu musíte vybrat takový pelech, který je odolný. To jsou pelechy z dekoračních látek a impregnovaných látek, které jsou odolné vůči poškrábání, jsou stabilní a pes je nezničí. Jelikož jsou vyplněny prošívaným dutým vláknem nebo molitanem,  tak jsou i tyto psí pelíšky velice příjemné.

Styl psího koutku

I vy můžete vytvořit jedinečný styl koutku pro psa. Moderní potřeby pro psy vykouzlí z vašeho interiéru útulné místečko pro vašeho psa. Pelíšky pro psy se vyrábí v mnoha modelech, barvách, velikostech, a proto si můžete vybrat takový pelíšek, který se vám bude nejvíce zamlouvat. Pořiďte vašemu pejskovi stylový pelíšek, který bude příjemný, pohodlný a zároveň krásný.