Kvalitní krmivo Brit

0
1573

Někteří si za své společníky zvolili méně časté a oblíbené a mnohdy také obávané společníky jakými jsou pavouci, hadi, ještěrky a kdo ví kdo ještě. Nechceme tu však diskutovat o tom, co je pro koho příjemné mít doma, ale o tom jak se o taková stvoření starat.

Bavit se budeme především o již zmíněných kočičkách a psech. Kromě jejich zázemí, pelíšku a péče o ně jako takové, ať už se jedná o venčení, prohlídky u veterináře nebo pohyb, nám jistě jako první vyvstane myšlenka na jejich krmivo a stravování. Ať se nám to pozdává nebo ne, platí u výběru krmiv stejně tak jako u stravování nás lidí to, že bychom se měli zaměřit na kvalitu složení.  Granule by měly obsahovat dostatek základních živin, tedy sacharidů, lipidů i proteinů a samozřejmě by neměly postrádat také vitamíny, minerály a stopové prvky, které jsou velmi důležité a odráží se potom na celkovém stavu a kondici zvířete. A je jedno, zda se jedná o granule pro psy nebo o granule pro kočky. Na tyto faktory bychom se měli zaměřovat vždy, když je vybíráme.  Možná si nyní říkáte, že takovou péči nevěnujete při výběru stravy ani sami pro sebe. Vy si však produkty můžete vybrat sami, Váš domácí mazlíček tuto volbu nemá a tak je odkázaný pouze na to, co mu koupíte Vy.

Psí granule mají v současné době na trhu skutečně široké zastoupení, to stejné platí však také pro kočičí granule a pro krmivo jako takové všeobecně. Proto může být mnohdy problém se v této široké paletě zorientovat a vybrat skutečně vhodnou stravu pro naše milé společníky. Kromě složení granulí, o kterém jsme již mluvili, nás jistě jako nakupující bude zajímat také cena, za kterou jsou ke koupi. Ač se možná budeme divit, kvalitní granule jsou k dostání většinou za velmi příznivou cenu a to v porovnání i s jejich kvalitou i obsahem.

Mezi špičky mezi krmivy pro psy a kočky patří bezesporu Granule Brit, které jsou vyvážené a také cenově dostupné. Jedná se tedy opravdu o nejvyšší možnou kvalitu za minimální cenu. Koupit je můžete například na www.krmivo-4you.cz a to ještě levněji než na slevových portálech či srovnávačích cen. Vybrat si můžete podle věku Vašeho zvířete, jeho celkového stavu a samozřejmě váhy. Neváhejte tedy a dopřejte Vašemu domácímu mazlíčkovi jen to nejlepší.