Jízda na ponících blízko Prahy zabaví děti i dospělé

0
1018

Najít smysluplnou zábavu pro nejmenší je občas velká fuška. Čtení knih a kreslení obrázků patří k nejčastějším kratochvílím, ale děti by měly hlavně sportovat, a to nejlépe na čerstvém vzduchu. Pokud nevíte, jaký druh pohybu jim nabídnout, zalíbí se vám jízda na pony.

Hodinové lekce jízdy na ponících jsou určeny pro dětičky od 2,5 do 6 let. V této věkové kategorii by měli chlapci a dívky poznávat zvířátka a naučit se, jak se k nim chovat. Díky kurzu budou v bezprostřední blízkosti hodného poníka a naučí se na něm jezdit, ba dokonce i klusat. Za 60 minut si pod vašim dohledem i bez něj užijí spoustu legrace a také se něco hodnotného přiučí. Jízda na pony je tedy zábavná, smysluplná a osvobozující.

Kam za poníky a koníky vyrazit?

Jezdecká škola Andaluziana se nachází ve vesničce Chotouň, která se rozléhá v malebném prostředí nedaleko Prahy. Vede ji rodina Šulíkových a věnuje se především drezurnímu jezdectví a péči o koně. Nabízené kurzy, jako jsou jízda na ponících a jízda na konících, jsou určeny pro děti i dospělé. Vždy záleží na schopnostech jezdce.

Lekce budou děti bavit

Vymaňte se ze spárů velkoměsta a vypravte se na krásné místo. Hodinové kurzy jízdy na ponících jsou pro děti přínosem a vy se při nich také odreagujete. Probíhají v kryté aréně anebo venku, vše je podmíněno aktuálním počasím. Vaši potomci se naučí poníka rozjet i zastavit. V sedle se budou cítit fantasticky a dojde tak ke spojení se světem zvířat. Společně s ratolestí se naučíte poníka česat a vodit. Nakonec se s ním dorozumíte a hodný poník vás poslechne.

Pokud patří vaše děti k milovníkům zvířat, a to zejména poníků a koní, přihlaste je na příměstský tábor jezdecké školy Andaluziana. Seznámí se na něm s životem na statku, osvojí si jízdu na ponících, lonžování i krmení koní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here