TOP 5 nejroztomilejších štěňátek + Návod na granule se slevou

0
2681

Jaká štěňátka jsou ta nejroztomilejší? Podívejte se s námi na TOP 5 nejroztomilejších štěňátek, která vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. A pokud jste si právě jedno pořídili, poradíme vám, jak ušetřit při nákupu granulí.

1.Border kolie

Už od štěňátka je tento druh učenlivý, inteligentní a pracovitý. Toto plemeno má sklon silně citově přilnout ke svému pánovi. Tělo Border kolie je atleticky stavěné, i proto musí mít dostatek pohybu během dne.

2. Sibiřský Husky

Jak popsat plemeno Husky? Krásná, hebká srst, modré oči a neutuchající energie. I díky tomu, že překypuje energií, kterou musí do posledního dechu celou využít by se mělo zvážit jeho pořízení. Pokud mu nedáte dostatek pohybu, nebude šťastný. Husky štěká jen zřídka, zato tím více se jako vlk dorozumívá vytím.

3. Labrador alias Labradorský retrívr

Jakmile se zahledíte do těch roztomilých očí, bude vaším domácím mazlíčkem Labrador. Labradorský retrívr je všestranný, inteligentní, nekonfliktní a velice přátelský pes. Vaši lásku vám bude oplácet. Miluje pozornost a nerad bývá sám. Často je toto plemeno využíváno k pomoci handicapovaným lidem.

4. Německý ovčák

Oddaný, věrný a inteligentní. Všechny tyto vlastnosti vám potvrdí každý majitel těchto pejsků. Taky ale musíte vědět, že už od malého štěňátka musí být vedena pevnou, ale laskavou rukou. Je vhodný i pro rodiny s dětmi. Jediná nevýhoda může být to, že hlasitě a rád štěká.

5. Zlatý retrívr

Štěně zlatého retrívra si vaše srdce získá hned! Je přátelský, přítulný, důvěřivý a poslušný. Také inteligentní a má vrozené vlohy pro plnění různých úkolů. Hodí se k rodinám s malými dětmi, protože je k nim velice trpělivý. Oblíbí si ho každé dítě. No není roztomilý?

Jak správně krmit štěně?

Krmení je velmi důležité, hlavně u štěňátek. Kupovat byste měli jen to krmení, které je určeno výhradně pro štěňátka. To seženete například v e-shopu Zoohit. Taky berte ohled na to, že se štěněcí granule vyrábí speciálně pro malá psí plemenastřední plemena a velká nebo gigantická plemena.

Od dobrých chovatelů jistě dostanete sáček s krmivem, na které je štěňátko zvyklé a případně radu, které psí granule jsou pro vaše štěňátko nejvhodnější. Některé známé značky nabízejí i speciální krmení pro štěňata konkrétních plemen. Speciální krmivo koupíte i v e-shopu SUPER ZOO, kde mimo jiné seženete zboží k venčení, na výcvik, pelíšky, hračky pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Návod na granule se slevou

Nový čtyřnohý přírůstek do rodiny může udělat čáru přes rozpočet. Chovatelské potřeby jako pelíšek, obojek, hračky a krmivo, to všechno můžete koupit výhodněji přes internet. Vyplatí se vám to stejně jako už zmíněné granule. Je to pohodlné, máte možnost velkého výběru a pokud chcete na opravdu ušetřit, tak vám můžeme doporučit nákup přes cashbackový portál Tipli.cz.

Jak funguje nakupování s cashbackem?

Celý cashback funguje na principu provize, kterou Tipli získá za váš nákup v jednom ze 450 partnerských obchodů a následně vám část této provize pošle zpět.  Mezi partnerské obchody, které by se vám mohli líbit patří ZOOHIT, SUPER ZOO, AliExpress, eBay, Mall.cz a mnoho dalších.

Když si například koupíte sortiment za 2 000 Kč s 4,5% cashbackem v Superzoo, zpátky na účet vám Tipli pošle 90 Kč. Chcete začít nakupovat chytře? Proveďte zdarma rychlou registraci v nákupním klubu Tipli a získejte z každého nákupu část peněz zpět na účet.

Díky cashback portálu Tipli.cz můžete nakupovat levněji. Zaregistrujte se zdarma na Tipli a využívejte odměny a slevové kupóny na každý váš online nákup.